Naujausi įrašai

 • Magiškas pavasaris 2021-03-28

  Šis trumpas postas apie tai, kaip aplinkybės keičia planus. Kaip priimti pasikeitusius planus, nesupykti ir nenusivilti. 

  Nuostabūs kūrėjai pirmokėliai: akys žiba, entuziazmo, fantazijos ir išmonės su kaupu. Buvom pakviesti parengti parodą ,,Magiškas pavasaris“ Trakų viešosios bibliotekos vaikų skyriuje, jau keletą metų ten esam kviečiami eksponuoti keramikos kūrinėlius. Pirmiausiai pagalvojau, kad pavasarį būtų puiku pristatyti ,,gyvai“ – nulipdyti vazonėlius, nuglazūruoti, įberti žemių, pasėti
  sėklelę ir sulaukti daigelių, o tada,- į parodą. Lipdėm stebuklingą dovanų maišą (vazonėlį), prieš pat karantino sugriežtinimą, darbeliai liko nebaigti – neglazūruoti, kaip juodai baltam kine.

  Vis kirbėjo mintis, kad vaikai laukia parodos, kad mažiausių nuvilti negalima, reikia laikytis duoto žodžio. Esu dėkinga pirmokų mokytojoms Aistei ir Rasai, kurios gamtos pamokoje kalbino pirmokus apie pavasario virsmus ir užrašė jų mintis – pirmokai dar taip arti žemės, kad girdi kaip pavasaris bunda.

  Pasodinau magiškus augalus jų nulipdytuose maišeliuose-vazonėliuose, o kaip mums pasisekė, pažiūrėkit video parodoje. Pavasario magija nutinka kartą per metus.